середа, 8 грудня 2021 р.

Груднева книгарня: що почитати у перший місяць зими

 Останній місяць року завжди особливий: він сповнений турбот, надій та сподівань. Робимо підсумки, закриваємо гештальти та плануємо дати старт багатьом планам у новому році. А ще готуємося до свят: різдвяні та новорічні приготування такі приємні!

Підготували для вас добірку книг для прочитання у грудні. Разом зі смачним читанням налаштовуйтесь на великі справи та новорічний настрій, бо попереду багато роботи та святкової магії.

«Сила волі. Шлях до влади над собою», Келлі Макґоніґал

Традиційно починаємо з саморозвитку та бестселеру про нього. Актуально для тих, хто ставить цілі, але через брак часу та лінощі не може довести справу до завершення. Mustread для тих, хто хоче змінити життя на краще. Авторка (відома американська психологиня, викладачка Стенфордського університету) Келлі Макґоніґал вчить, як опанувати та підкорити три вміння: «Я буду», «Я не буду», «Я хочу» – саме вони допомагають нам у досяганні цілей та виконанні планів. І як робити це мудро – розширюючи межі обережно і поступово, знайти те «хочу», яке потрібне саме вам. Обов’язково до прочитання.

«Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди», Марі Кондо

Актуально до передсвяткового наведення ладу в будинку та житті: техніки прибирання від А до Я від японської письменниці Марі Кондо. Книга читається легко та вчить, як правильно робити прибирання та не бути скнарою – експертом зі збирання непотребу. Легко та без жалю викидати непотрібні речі, прислухаючись до власних емоцій.

Японці вірять – чистота у будинку приносить удачу, тож коли ви приведете своє житло до ладу за курсом японської авторки, ваше життя кардинально зміниться. Ви більше ніколи не захочете повертатись у безлад у жодній сфері життя, це і є магія прибирання, секретом якої Марі Кондо залюбки ділиться із світом. Чудова книга, рекомендуємо.

«Різдво і червоний кардинал», Фенні Флегг

Тепла розповідь з казковим блиском про життя невеликого містечка. Так, Фанні Флег, одна з наших улюблених авторок, знає, як зачепити за самісіньке серце, розповідаючи душевні історії…

У затишне містечко Загублене Джерело, що на півдні штату Алабама у США, приїздить Освальд Кемпбелл. Наляканий сумним діагнозом, він планує тут зміцнити здоров’я та дожити до наступного Різдва. Але звичайне на вигляд містечко виявляється зовсім непростим: тут листоноша плаває на човні, спільнота поважних дам «Великі Горошинки» таємно чинить добро, а в одному-єдиному на все містечко магазинчику живе улюбленець усіх містян, маленький червоний птах на ім’я Джек. Наближається Різдво і в Загубленому Джерелі починаються чудернацькі події, які змінюють життя усіх його мешканців. Чудова магічна історія, читання дарує незабутні емоції.

«Симон», Наріне Абґарян

На похорон старого муляра Симона, поважної людини з невеличкого вірменського містечка Берд, зійшлося чимало людей, адже він прожив довге життя і крім рідні мав багато знайомих. А ще старий муляр був знаний своїми любовними пригодами. І ось до нього на похорон прийшли жінки, яких він кохав на додачу від дружини, і кожна з них тепер хоче розповісти власну історію кохання: як Симон з’явився у їхньому житті та назавжди його змінив. Творчість Наріне Абґарян ми просто обожнюємо. Це гарантований щем у серці, сила-силенна позитивних емоцій та приємний посмак.

«Загадка 622 номера», Жоель Діккер

Одного зимового ранку у 622 номері готелю у швейцарських Альпах знаходять труп. Тоді поліція так і не розкрила справу, і згодом про неї всі забули. Через багато років до цього ж готелю приїздить письменник Жоель Діккер, тут він планує оговтатись від розриву стосунків. Письменник навіть не уявляє, що йому доведеться розкрити давній злочин. Та ще й в компанії Скарлетт, вродливої письменниці-початківки, яка живе у сусідньому номері та шукає натхнення, аби написати книгу. Зворушлива сімейна сага з інтригами, пригодами, скелетами у шафі, усім тим, що змусить читача забути про навколишній світ з його проблемами і турботами, хоча б на момент читання. Це той випадок, коли так не хочеться, аби сторінки закінчувались.

Джерело

Немає коментарів:

Дописати коментар