середа, 1 вересня 2021 р.

Вереснева книгарня: що читати у перший місяць осені

 

Залишаємо у спогадах чудове продуктивне літо з його сонячними днями, довгими теплими вечорами, кропіткою працею, дружнім спілкуванням, романтикою, коктейлями та насолодою від найрізноманітніших емоцій. Зустрічаємо осінь, яку зробимо однією з найкращих у житті, завдяки бажанню якісно працювати, відпочивати та читати. Ловіть нашу вересневу добірку. Постаралися, аби ви отримали максимум від книгарні першого місяця осені.

«Бути жертвою більше не вигідно», Вероніка Хлєбова

Цінна книга з саморозвитку від популярної блогерки та психологині Вероніки Хлєбової про те, як навчитися не бути «жертвою» – пригнічувати свої почуття та бажання. Бути вільною людиною, не залежати від думок інших, розпізнавати власні кордони та бути успішними у стосунках. Повірити, що ми є достатньо добрими до цього світу. Справжня терапія для тих, хто був «поранений у саме серце». Радимо для саморозвитку та душевного спокою.

 

«День, що навчив мене жити», Лоран Гунель

Випадкове пророцтво випадкової циганки перевертає звичне життя Джонатана, співвласника невеличкої фірми у Сан-Франциско, якою він володіє разом з компаньйоном та колишньою дружиною, догори дриґом. Невже цей сонячний день, з його радощами та приємностями, останній?

Книга про те, що усвідомлює людина, опинившись у ситуаціях на межі. І про те, що ставши собі господарем, стаєш сильнішим за усіх володарів світу. Читати легко, багато цікавих фактів та філософських цитат, які варто запам’ятати. Легка книга, яка мотивує. Радимо для натхнення.

«Доця», Тамара Горіха Зерня

Донбас, весна-літо 2014 року. Саме тоді, у ці важкі часи, героїня втрачає все: родину, дім, роботу, плани. А потім збирає уламками зруйнованого, знову і знову. Про людей, їх ставлення один до одного у час, коли життя людини майже нічого не варте: війна розкриває та виставляє душі напоказ. Про те, як знову знайти точку відліку та підняти голову, коли все втрачено. Неймовірна книга, пронизана любов’ю, читається на одному диханні. Потужна розповідь, яка нікого не залишить байдужим.

«Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло», Філіп Зімбардо

Книга легендарного американського психолога Філіпа Зімбардо докладно розповідає про знаменитий Стенфордський в’язничний експеримент, який стався у 1971 році у Стенфордському університеті. Докладний перебіг людського експерименту, який вивчав реакцію людини на обмеження свободи, наніс багато травм та жахливих вражень усім, хто брав у ньому участь. Серйозне читання про те, що можна створити такі умови, в яких найдобріша людина буде змушена чинити зло, не маючи сил протистояти системі, під впливом яких саме факторів людина зможе зробити речі, які вважає абсолютно неприйнятними. Радимо прочитати, а потім запитати себе: «А чи міг би я так зробити?».

«Маленьке кафе в кінці пірса», Хелен Рольф

Легка душевна книга для усмішки, тремтіння від емоцій та щему в душі. Молода дівчина Джо, у свої трохи за 30 вільна від побутових та соціальних обов’язків, неочікувано для себе стає власницею невеличкого кафе у курортному містечку. Аби вразити жителів містечка чимось незвичайним, а заодно і популяризувати своє кафе, Джо вирішує стати місцевим Купідоном: організовувати для містян побачення наосліп. Не будемо спойлерити, що вийшло з цієї ідеї, але приємні емоції від прочитання гарантуємо!

Джерело

Немає коментарів:

Дописати коментар